Doğtaş Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Köşe koltukları, salonunda hem modern bir hava çizmek hem de yer kazandırmak isteyenler için ideal bir seçenektir. L şeklinde bir koltuk ve berjerden oluşan köşe koltukları, birçok farklı renk ve tarzda olabiliyor. Doğtaş köşe koltuk takımı modelleri ise, Carina, Andy, Marsala, Mayer ve Forte şeklinde serilere sahip. Modern, klasik, retro, vintage ve şık modeller bulabileceğiniz bu seriler, evinizin havasını değiştirecektir. İşlevsel ve modern bir yapıya sahip olan modelleri L şeklinde olduğu gibi C şeklinde de kullanabiliyorsunuz. Birçok eve uyum sağlayabilen model ve tarzda mobilyayı Doğtaş’ta bulabilirsiniz.

Doğtaş Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Eviniz İçin Modern Köşe Koltukları

Köşe koltuk takımları, hem dar hem de geniş alanlar için son derece idealdir. Mobilyalarınıza, duvarlarınıza ve ev tekstil ürünlerinize göre en uygun Doğtaş köşe koltuk takımı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kadife, süet, deri, pamuklu gibi birçok kumaş türünden koltuk takımı modelini burada bulabilirsiniz. Aynı zamanda renkli, pastel renkler, açık tonlar ve koyu tonlarda tüm modellerden bir seçenek bulabilirsiniz. Modern köşe takımları sayesinde, hem şık hem de çağdaş çizgide bir oda dizayn edebilirsiniz. Minimal detaylar ve şık ev tekstil ürünleriyle de evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Şık Detaylarıyla Doğtaş Köşe Takımları

Minimal detaylarıyla Doğtaş köşe koltukları, evinizde elegan bir ortam yaratacaktır. Taşlı, işlemeli, desenli ve çizgili birçok model, şık bir görünüm kazandırmakta. Doğtaş köşe koltuk takımı modelleri özel dizayn ahşap ayaklara sahip. Ayarlanabilir yüksek ayakları sayesinde, hoş bir görüntü yaratmaktadır. Ayrıca, farklı renk kombinasyonlarıyla ve kırlentleriyle de mükemmel bir kombinasyon oluşturulabiliyor. Bordodan kahverengiye; ekrudan maviye kadar birçok renkte bulunan modeller arasından tercih yaparak sıcak ve zengin bir ortam oluşturabilirsiniz.