Balhome Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Köşe koltukları, oldukça işlevsel ve pratik mobilya modellerinden biridir. Yer kazandırması ve şık durması nedeniyle de sıkça tercih edilmektedir. Salonun havasını değiştirdiği için koltuk takımı seçmek önemlidir. Bu yüzden salonunuzun genel havasına ve zevklerinize uygun bir köşe koltuk takımı tercih edebilirsiniz. Balhome köşe koltuk takımı modelleri içerisinde bulunan Artemis, Barde, Belinda, April ve Bergama isimli seriler arasından tarzınıza göre tercihte bulunabilirsiniz. Modeller kapsamında, modern, şık, retro tarzda birçok ürün bulunmaktadır.

Büyük Salonlara Uygun Köşe Takımları

Köşe takımları genelde, salonda fazla yer tutmadığı için yerden tasarruf etmek adına sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Fakat büyük salonlar için uygun modeller de Balhome’da bulunmaktadır. L şeklinde olan köşe koltuklarıyla beraber bir adet puf ya da berjer de takımın içerisinde yer alıyor. Balhome köşe koltuk takımı modelleri kapsamında, oldukça geniş, boyutları büyük ve parçalara ayrılabilen modeller de bulunuyor. Bu sayede geniş salonlarınızda da şık ve modern bir hava yaratabiliyorsunuz. Ayrıca açılabilen modeller sayesinde de hem yatak olarak kullanmak mümkün hem de depolama için kullanabiliyorsunuz.

Balhome Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Köşe Koltuk Takımları ile Evinizde Yer Açın

Koltuk takımı modelleri, hem fazla eşyalarınızı koymanız için hem de salonunuzda daha ferah bir hava yaratmak için uygun. Sandık haznesi bulunan modeller ise, fazla eşyalarınızı koymanız için ideal. Ayrıca yavaş açılır kapanır otomatik sistemleri olduğu için uzun süreli kullanımlarda herhangi bir olumsuz etkisi olmuyor. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Balhome köşe koltuk takımı modelleri son derece dayanıklı. Modelleri, halı, ev tekstili ve mobilyalar ile kombinleyerek modern bir hava yaratabilirsiniz. Kitaplık, konsol, yemek masası takımları ile bunu sağlayabilirsiniz. Köşe koltuk takımı modellerini istediğiniz renk ve tarzda tercih edebiliyorsunuz.