Bellona Çekyat Modelleri

Çekyat, istenildiğinde yatak olarak kullanılabildiğinden dolayı evlerimizde en çok kullanılan kanepe modelidir. Ayrıca dolap vazifesi görmesinden dolayı da kadınlar tarafından en çok bazalı olan modelleri tercih edilir. Çekyatın yerden yüksek olması ev temizliğinin kolaylığı açısından önemlidir. Açıldığında genişleyip yatak görünümünü alır.

Hayatı Kolaylaştıran Ürünler

Bellona Çekyat Modelleri ile sizlere sunulan avantajları sıralayacak olursak: Ürünlerimizde sağlığınıza zarar vermeyen süngerler tercih edilir, çekyatların altındaki baza sayesinde depolama özelliğini kullanabilirsiniz, kolay temizlenen kumaşlar, zero wall teknolojisi, temizliği kolaylaştıran yüksek ayak ve yumuşak kumaş dokusu. İşte tüm bu yararlı özellikleri ve hayatınızı kolaylaştıran tasarımıyla Bellona evinize renk katacak.

Bellona Çekyat Modelleri

Misafirleriniz için yatak sorununu ortadan kaldıran çekyat modelleri için Bellona sayfasını ziyaret edin. Tüm ürünlerimiz kaliteli, sağlam, şık, klasik, zarif özelliklerini üzerinde barındırır. Duvara sıfır dayayıp açabileceğiniz çekyatlar asla duvarınıza zarar vermeden açılacaktır. İleri teknoloji kullanılarak mobilyalarınızı duvara dayayıp,  evinizde daha geniş alan yaratabilirsiniz. Sevdiklerinizle birbirinden güzel anlar geçirebileceğiniz eviniz için zevkinize uygun çekyat modellerine bakabilir hemen sipariş verebilirsiniz.

Göz Alıcı, Pratik, Fonksiyonel

Göz alıcı renk ve desenlerden oluşan çekyat modelleri satın alarak evinizin içerisine hoş bir hava katabilirsiniz. Aileniz, misafirleriniz yani kısacı tüm sevdiklerinizle harika zamanlar geçirmek ve kalitenin rahatlığından faydalanmak istiyorsanız siz de çekyat çeşitlerimizi görün, farkı hissedin.

Her zevke uygun renk ve üstün tasarım çeşitlerimizle olduğu gibi kullanışlı mobilyalarımızla sizleri mutlu etmek için gayret ediyoruz. Çekirdek ailelerde olduğu gibi geniş aileler için de kullanımı oldukça rahat olan Bellona çekyat çeşitlerimizle sizlere pratik ve çok fonksiyonel ürünlerin farkını yaşatmaya devam ediyoruz. Hem depolama özelliğiyle hem de yatak olma özelliğiyle müşterilerimizden artı puan alan modellerimizi görmek istiyorsanız sizi de mağazalarımıza bekleriz. Kaliteyi ve yüksek teknolojiyi bir arada sunan Bellona, çekyat üretiminde de ön sıralarda.