Bellona Koltuk Takımı Fiyatları

Kalite ve rahatlık arıyorsanız Bellona koltuk takımları sayesinde çok fazla para vermeden bu amacınıza ulaşmış olursunuz. Bellona koltuk takımları; modern veya klasik başlıkları altında toplanabilecek birbirinden farklı modelleriyle her zevke ve her bütçeye hitap etmektedir. Bellona koltuk takımı fiyatları; koltuk yapımında kullanılan malzemelere, el işçiliğine ve diğer detaylara göre değişmektedir.

Grande Koltuk Takımı

Grande koltuk takımı modelimiz Grande yemek odası takımına konsept olarak çalışmaktadır. 3-3-B-B takım yapısı ile Bellona’nın koltuk takımları serisine dahil edilmiştir. Grande koltuk takımı; sırt kısmında yer alan düğme çektirme uygulamaları ve makrome dikiş detayları sayesinde gösterişli bir salon takımı olarak tasarlanmıştır. Bu modelde yükselen yapıda kol formu kullanılmıştır. Ayrıca, kol yanlarında altın sarısı renkli metal aksesuar kullanılarak şık ve gösterişli bir görsellik meydana getirilmiştir. Grande koltuk takımı; sandık ve yatak olma özelliği sayesinde işlevsel açıdan da beklentileri karşılayabilir. Ayrıca, bu modelimizde makaslı mekanizma ile çalışan sandık ve yatak özelliği yer almaktadır. Bununla birlikte, Grande koltuk takımında yemek odasında kullanılan mermer desenin baskıyla verildiği kol kırlentleri de kullanılmış olup bu sayede modelin konsept uyumu desteklenmiştir. Kol kırlentlerine ilave olarak ortopedi kırlentleri de kullanılmıştır. Grande koltuk takımının 12 taksitli fiyatı 8.234,00 TL olarak belirlenmiştir.

Bellona Koltuk Takımı Fiyatları

Melton Koltuk Takımı

Melton koltuk takımı modelimiz; 3-3-B-B takım yapısıyla serimize alınmıştır. Ayrıca, farklı ve yeni tasarımıyla ürün grubumuza zenginlik katacak bir çizgiye sahiptir. Bu modelimizin sırt kısmında yarma uygulaması yapılmakla beraber lazer baskılı desenli kumaş kullanılarak özgün ve farklı bir hava oluşturulmuştur. Bellona koltuk takımı fiyatları arasından Melton koltuk takımının fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız 12 taksitle 7.362,00 TL ödemeniz gerektiğinden haberdar olmalısınız.