Bellona Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Köşe koltuk takımları, hem evde yer kazandırmasından hem de şık bir görüntü yaratmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. L şeklinde bir koltuk ve berjerden oluşan Bellona köşe koltuk takımı modelleri, son derece konforlu. Yatak olarak da kullanıldığı için hem pratik hem de fonksiyonel. Farklı, renk, desen ve modellerde birçok koltuk takımını Bellona’da bulabilirsiniz.

Bellona Köşe Koltuk Takımı ile Evinize Hava Katın

Köşe koltuk takımları, modern, avangart, vintage, casual gibi birbirinden farklı temalara sahip. Kapitone kumaş, desenli, pamuklu, deri, leke tutmayan kumaş ve benzeri farklı yapıda olabiliyor. Özellikle dar alanları değerlendirmek için son derece iyi bir seçenek olan Bellona köşe koltuk takımı modelleri hem ikili hem de uzanma kısmı makaslı mekanizmaya sahip olabiliyor. Fonksiyonel bir ürün olmasının yanı sıra modern yapısı ile evinize bambaşka bir hava katacaktır. Minimal yapıda olmasının yanı sıra saklama alanı katması da en önemli özelliklerinden biri.

Bellona Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Bellona Köşe Takımlarıyla Evinizde Yer Kazanın

Köşe koltuklarının en önemli avantajlarından biri işlevsel olması ve aynı zamanda evinize yer kazandırması. Bazalı olan modeller, eşya saklamanız açısından da son derece avantajlı. Bununla beraber, yatak kısmı olduğu için daha farklı amaçlar için de kullanabilir, misafirlerinizi burada ağırlayabilirsiniz. Berjerin ise alt kısmından çıkan parça sayesinde ayaklarınızı uzatabilir; rahatça koltuk keyfi yapabilirsiniz. Modern yapısı olması da salonunuzda şık bir hava yaratmakta. Böylece salonlarınız için hem şık hem de pratik bir çözüm bulmuş olursunuz. Farklı aksesuar ve ev tekstili ürünleriyle de daha elegan bir ortam yaratabilirsiniz. Bellona köşe koltuk takımı modelleri, konforlu olması, fonksiyonel olması, temizlenebilir kumaş yapısına sahip olması, depolama özeliğinin olması ve sağlığa zarar vermeyen ürünlerden yapılmış olması nedeniyle oldukça avantajlı.