Berjer Koltuk Kullanım Alanları

Berjer koltuk kullanımı günümüzde sadece evlerde değil artık cafe dekor ederken veya benzer mekanlarda rahatlıkla kullanılmaya başlandı diyebiliriz. Cafelerde artık mobilya kalabalığından kurtulmak istendiğinden dolayı daha sadece karakteristik yapıda ve göze hitap eden mobilyalara yönelim başladı. Bununla birlikte berjer koltuk modelleri yaygın olarak araştırılmaya ve kullanılmaya başladı. Berjer koltuklar daha rahat ve sade oldukları için cafelerde vakit geçiren insanlar tarafından daha sık tercih ediliyor.

Berjer Koltuk Modelleri Nelerdir?

Berjer koltuklar günümüzde bir çok farklı renkte, tasarımda ve şekilde üretilmektedir. Farklı modeller tercih ederek ev veya cafe ortamınızı birkaç berjer koltuk ile tamamlayabilir ortama karakter kazandırabilirsiniz.

Yerine göre desenli berjer koltuk modeli tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin diğer eşyalarınıza uyumu ile ilgilidir. Örneğin kahverengi bir kitaplığın önüne yine o tonlarda tasarlanmış çiçek desenli bir berjer koltuk çok güzel olurdu. Aradığınızda her modelden bulabileceğiniz berjerler bir çok renk ve tasarımı ile sizleri bekliyor.

Berjer Koltuk Kullanım Alanları

Berjer Koltuk Dekorasyon Fikirleri

  • Eğer kullanılan ortamda sadece berjer kullanacaksanız sarkıtma lamba veya güzel bir sehpa ile onu destekleyebilir daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Yatak odanız veya salonunuz geniş ise bir köşesine berjer koyabilir eğer önüne de ayak uzatmanız ve dinlenmeniz için bir puf alırsanız sizin için güzel bir dinlenme noktası olacaktır.
  • Eski berjer koltuklarınızın renklerini değiştirebilir, onlara yeni bir hayat verebilirsiniz. Beyaz ve kahverengi uyumu güzel olacaktır.

Berjer koltuklar tekli koltuklar ile birlikte karıştırılabiliyor, fakat bu iki koltuk cinsi birbirinden farklı. Tekli koltukların sırt kısmı berjer koltuklara göre daha alçaktır. Berjeri tekli koltuktan ayırt etmenizi sağlayacak en önemli unsur berjerin ayrı bir yapıya ve tasarıma sahip olmasıdır.