Chester Koltuk Modelleri

Chester koltuk modelleri; 400 yıllık özel ve köklü geçmişiyle tanınır. Yaşam alanını yeniden dekore etmek isteyen herkesin tercih ettiği, konforu ve şıklığı aynı anda barındıran, çalışma ve yaşam alanlarına şık çözümler sunan chester  sayesinde dekorasyon adına aradığınız her şeye kavuşabilirsiniz. Bundan 400 yıl önce tasarlanan chester koltuk modellerinin ikonik tasarımında deriye yer verilmiştir. Günümüzde ise, derinin yanı sıra nubuk veya kadife gibi farklı döşemeli kumaşlar kullanılmaktadır. Chester koltuk tasarımında zımba düğmeler, kavisli kol tasarımları ve kapitone detaylar, yıllardan beri değişmeyen ögeler arasındadır.

Chester Koltuk Modelleri

Chester Koltuk Modelleri ve Özellikleri

Eşsiz tasarımlarıyla göz kamaştıran chester koltuk modelleri, yıllar içerisinde farklı tasarımcıların yorumlarıyla gelişmiş ve şimdiki halini almıştır.

  • Chester koltuk modelleri; modern çizgilere sahip tasarımlar barındırmaktadır. Modern çizgilere sahip tasarımlar sayesinde, geçmişin ihtişamıyla günümüzün konforunu modern ve minimal çizgiler altında görmek mümkündür.
  • Chester koltuk modellerini; temel tasarımından farklı olarak düz yerine ekoseli döşemeyle kullanmak güzel bir tercihtir. Chester modelleri, dekorasyonda takım olarak değil tek parça olarak kullanılırlar.
  • Chester koltuk modellerini; berjer, ikili veya üçlü kanepe tasarımlarıyla birlikte kullanmak oldukça iddialı bir dekorasyon oluşturur. Özellikle, geniş salonlarda iki chester kanepeyi karşılıklı olarak kullanmak ve aralarına mermer bir sehpa yerleştirmek, dekorasyon uyumunu tamamlayacak bir etmendir.
  • Kendine okuma alanı yaratmak isteyenler chester koltuk modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Duvardan duvara kitaplıkların yer aldığı odanın ortasına chester kanepe veya tekli koltuk çeşitlerini koymak, kişiye şık ve kullanışlı bir okuma alanı yaratır.
  • Chester koltuk modelleri; vintage dekorasyonu dışında; retro, vintage, avangart, klasik ve modern dekorasyonlarda orjinal çizgileriyle rahatlıkla kullanılabilir.