Doğtaş Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk takımları; evlerimizin temel taşlarını oluşturan ana unsurlar arasında yer almaktadır. Sürekli yenilenen herhangi bir ürün olmadığından dolayı koltuk takımı alırken bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Koltuk takımları; renkleri, modelleri ve kumaş dokularıyla tam anlamıyla bir bütünlük oluşturur. Bu yüzden, bu üç kritere dikkat ederek uzun yıllar kullanmayı planladığınız koltuk takımlarını seçmek gerekir. Mobilyanın kalbinin attığı yer alan Doğtaş’ta aradığınız koltuk takımı modellerini bulabilir, bütçenize göre keyifli bir alışveriş yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri

Doğtaş’tan koltuk takımı satın almak istediğinizde oldukça geniş alternatifler içerisinden seçim yapma şansına erişebilirsiniz. Üçlü, ikili ve tekli koltuklar, yataklı koltuklar, berjerler ve daha birçok alternatif arasında seçim yapabilirsiniz. Doğtaş koltuk takımı fiyatları; kaliteye, kullanılan malzemeye ve diğer özelliklere göre değişmektedir.

Doğtaş Koltuk Takımı Fiyatları

Doğtaş Bolton ve Gold Koltuk Takımları

Oturma odanızda minimalist çizgilere sahip olan bir koltuk takımı isteğiniz varsa Gold koltuk takımını mutlaka değerlendirmelisiniz. Gold koltuk takımı; lacivert ve gri rengin harmanlanmasından ve oldukça sade bir görünüme sahip olmasından dolayı uyumlu bir hava yaratır. Ayrıca, yüksek ayakların koltuk altlarındaki perdeler ile birleştirilmesi sayesinde şık bir görünüm elde edilmiştir. Keten dokulu parlak kumaş; sadeliğe dinamizm katmaktadır. Ayakların kolçaklar ile yaptığı hafif açı sayesinde koltuk duruşunda mükemmel bir uyum yakalanmıştır. Doğtaş oturma grubu modelleri arasında yer alan Bolton koltuk takımı ise chester tarzının belirgin çizgilerine sahiptir. Geniş kolçak ve kapitone kumaş niteliklerini bu koltuk takımında fazlasıyla görebiliriz. Kapitone kumaşların kolçaklarda kullanılması sayesinde şık bir tasarım meydana gelmiştir. Bolton koltuk takımı; ekru rengiyle oluşturulmuştur. Doğtaş koltuk takımı fiyatları sayesinde kaliteli ürünleri uygun fiyata alma şansına sahip olursunuz.