Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri 2019

Koltuk takımları, salonun en gözde parçalarındandır. Hatta yeni ev dekore edecek kişiler, genellikle koltuk takımlarını aldıktan sonra salonlarını dizayn etmeye başlar. Bu yüzden sahip olduğunuz stili yansıtacak şekilde, evinize uygun modelleri tercih etmelisiniz. Koltuk takımı modelleri içerisinde birbirinden farklı kategoride ürün bulunuyor. Doğtaş koltuk takımı modelleri 2019 yılı ürünleri içerisinde Victoria Chester, Gold, Valery, Nadia, Noble gibi farklı isimlerde birçok özel seri bulunuyor. Klasik, casual, modern, retro tarzda birçok ürünü burada bulabiliyorsunuz.

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri 2019

Aradığınız Tarzda Koltuk Takımları

Renk, kumaş türü, aksesuarları, parça sayısı ve benzeri kriterlere göre koltuk takımları farklılık göstermektedir. Doğtaş koltuk takımları içerisinde, ikili, üçlü koltuklar ve berjer bulunuyor. Aynı koltuk takımı modelleri için bir de yataklı versiyonları da mevcut. Yanında kitaplık, orta sehpa, zigon sehpa ve TV ünitesi gibi ürünler de satın alabiliyorsunuz. Kumaş kapmaları, deri, süet, nubuk, keten ve benzeri türlerde olabiliyor. Özel serilerde daha farklı leke tutmayan kumaşlardan yapılmış setler de bulabiliyorsunuz. Yastık, koltuk örtüsü gibi modellere uygun aksesuarları da buradan edinebilirsiniz.

Hem Şık Hem Konforlu Koltuk Takımı Modelleri

Salonunda daha klasik bir hava tercih eden kişiler için konfor geri plana atılmamalı. Bu yüzden hem şık ve şaşalı hem de rahat birçok koltuk modelini Doğtaş’ta bulabiliyorsunuz. Koltuk takımı modelleri içerisinde, kapiton, deri, süet, keten gibi yüzey yapısı ve ahşap ayaklarla beraber birçok şık model yer alıyor. Yataklı versiyonları da bulunan koltuk takımı modelleri son derece rahat yapıdadırlar. Bu yüzden klasik bir model tercih etmek sizin için kolaylıkla karar verebileceğiniz bir hale geliyor. Renk skalası da oldukça geniş olan bu ürünler içerisinde, canlı renkleri de klasik modellerde bulabiliyorsunuz.

Fuarların en çok ilgi gören ürünlerinden Royce koltuk takımını öneriyoruz. İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Doğtaş Mobilya’nın tüm koltuk modelleri için buraya tıklayın.