Enza Home Koltuk Takımı Fiyatları

Farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlayan modelleri sayesinde dikkat çeken Enza Home koltuk takımları; mekanlarınızı güzelleştirmektedir. Klasik, modern ve retro tarzlara sahip koltuklar yaşam alanlarınızın en temel dekorasyon parçaları arasında yer almaktadır. Enza Home koltuk takımları; dokuları, renkleri, özel kırlent çeşitleri, farklı materyallerde ve formlarda oluşturulmuş ayaklarıyla şık bir görünüm sergilemektedir. Enza Home mobilyalarımız; yaşam alanlarınıza yepyeni bir dokunuş katar. Ayrıca, rahatlıkları, yumuşacık dokuları, aynı zamanda yatak olabilen sandıklı modelleriyle hem işlevsel hem de konforlu bir kullanım sunar. Bununla birlikte, kolay temizlenme seçenekleriyle de sizlere avantajlar yaratır. Enza Home koltuk takımı fiyatları incelemesi yaparken yıl içerisinde düzenlediğimiz mobilya festivali indirimlerini takip etmeli, bu sayede %40’a varan indirimlerle alışveriş yapma şansına erişmelisiniz.

Enza Home Koltuk Takımı Fiyatları

Enza Home Koltuk Takımı Modelleri

Enza Home koltuk takımları; mobilyalar ve aksesuarlar ile kusursuz bir uyum sağlayacak ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak şekilde özel olarak tasarlanmaktadır. Düze renkli veya desenli lüks kumaşları, el işçiliğinin kullanıldığı detaylarıyla ön plana çıkan ürünler sayesinde yaşam alanlarınıza lüks bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca, Enza Home koltuk takımlarının klasik modellerinin modern ve zarif tasarımları sayesinde yaratıcı çizgileri salonlarınıza taşıyabilirsiniz. Salon veya oturma odalarınıza farklı bir hava katmak için Enza Home’un zengin koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Enza Home Valentina Koltuk Takımı

Valentina koltuk takımı; yeni nesil süet dokulu kumaşı sayesinde rahat ve yumuşak bir dokunma hissi yaratmaktadır. Ayrıca, tasarımındaki klasik detayları modern bir anlayış doğrultusunda tekrar yorumlamaktadır. Valentina koltuk takımı; dairesel formlu ahşap ayak tasarımı detayıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca, yataklı ve yataksız koltuk alternatifleriyle işlevselliği estetikle buluşturmaktadır. Enza Home koltuk takımı fiyatları herkesin bütçesine uygun çözümler sunmaktadır.