Enza Home Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk takımları, salonun en önemli parçalarındandır. Çoğu insan önce koltuk takımlarını alıp sonrasında odayı buna göre dizayn edebilmektedir. Köşe koltuk takımları ise, hem yerden kazandırması hem de modern bir imaj vermesinden dolayı salonların tercih edilen mobilyalarındandır. Enza Home köşe koltuk takımı modelleri içerisinde Kanyon, Martha, Toronto, Boogie, Polka ve Merlin gibi birçok farklı köşe koltuk takımı serileri bulunuyor. Modern, klasik, çağdaş, şık birçok tarzda tasarım modelleri bulunmakta.

Modern ve Fonksiyonel Köşe Koltuk Tasarımları

Dar alanlara uygun olan L koltuklar ve berjerler, evinize modern bir hava da kazandırmaktadır. Minder ve kol kısmındaki tasarım ve özel dikişler, ahşap ayak yapısı ve konforu modelleri ile Enza Home köşe koltuk takımı modelleri aynı zamanda şık ve klasik bir ortam yaratmaktadır. Fonksiyonel sistemleri sayesinde dar alanlar için uygun olmasının yanı sıra, depolama ve yatak için de uygundur. Açılıp yatak olma formatı sayesinde, misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Berjerin açılabilen parçası da ayaklarınızı uzatıp TV izlemeniz için ideal. Koltukların alt kısmında bulunan sandık sistemleri ise eşya depolamanız için oldukça uygun. Üstelik yavaş açılıp kapanan bir sisteme sahip olduğu için uzun süreli kullanımlara da müsait.

Enza Home Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Ayrılabilen Modüllere Sahip Köşe Takımları

Enza Home’un Art serisi, hem köşe koltuk takımlarına hem de istenilen şekilde dizayn edilebilen ayrı parçalara sahiptir. İsterseniz modülleri ayrı ayrı kullanarak isterseniz de bir araya getirerek kullanabilirsiniz. Enza Home köşe koltuk takımı modelleri çoklu kombinasyon oluşturma seçeneği ile oldukça avantajlı. 2’li sehpalı modülde akıllı şarj özelliği ve konforlu sistemi sayesinde tercih edilmesi gereken modellerden biri. Oturma ve sırt yastıklarında bulunan kapitone desenleriyle de şık bir görüntü yaratmaktadır.