Evidea Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk takımları evinizin hem en önemli hem de bütünleştirici yapıdaki parçalarından biri. Salonunuza ya da misafir odanıza alacağınız koltuk takımı modelleri, evinizde bambaşka bir aura yaratabilir. Renk, desen, kumaş yapısı, takımın büyüklüğü ve özellikleri doğrultusunda doğru kararlar vererek uygun bir seçim yapmalısınız bu yüzden. Şık, klasik, modern, retro koltuk takımı kategorileri arasından seçim yaparak işe başlayabilirsiniz. Sonraki aşamalarda ise, rengi, yapısına ve boyutuna dikkat etmelisiniz.

Evidea Koltuk Takımı Modelleri

Konforlu ve Uygun Koltuk Takımları

Koltuk takımı tercih ederken göz önünde bulundurmanız gereken bazı kriterler var. Estetik açıdan iyi olması kadar konfor ve ergonomi bağlamında da nitelikli olması lazım. Özellikle oturma odası gibi sık kullanılan bir alandaysa, en iyi koltuk takımını seçtiğinizden emin olmalısınız. Koltuk takımı için ilk etapta görselliğine dikkat ettikten sonra, beğendiğiniz parçaların yay sistemlerine ve dolgularına dikkat etmelisiniz. Yumuşaklık ya da sertliğinin tam da sizin istediğiniz şekilde olması önemli. Aynı zamanda yastıklarının yapısı ve sayısı da bu açıdan önemli olabilir.

Renk ve Kumaş Türüne Göre Koltuk Takımları

Koltuk takımı modelleri kapsamında da söz ettiğimiz üzere, seçiminizi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken kriterler arasında; renk, doku, desen ve kumaş öncelikli. Var olan bir dekorasyon için yeni bir koltuk takımı alacaksanız muhakkak renk ve desen uyumu salonunuzla paralel olmalı. Pastel tonlar, canlı renkler, beyaz ve krem gibi açık tonlar ve nicesini Evidea koltuk takımı modelleri içerisinde görebilirsiniz. Doku olarak ise, deri, süet, leke tutmayan kumaş, tay tüyü, keten, şönil kumaş ve sentetik kumaş türleri arasından seçim yapabilirsiniz. Düz yapıda, sade ve modern koltuk takımları olduğu gibi işlemeli, desenli ve taşlı takımlar da bulunuyor.