İkea Koltuk Takımı Fiyatları

İkea; müşterilerini hem iyi kalite hem de iyi fiyatla buluşturmaktadır. Evlerimizin en çok vakit geçirilen yeri oturma odaları için İkea hem konforlu hem de işlevsel yüzlerce ürün sunmaktadır. Oturma odaları; evlerimizin buluşma noktası olup uzun ve yorucu bir günün ardından kanepesinde yorgunluk atmak, evin ortasındaki sehpayı çerezlerle donatıp yeni bir filme başlamak veya tekli bir koltukta gazete keyfi yaşamak isteyenleri ağırlamaktadır. İkea koltuk takımları ve aksesuarlarıyla, oturma odalarınızı rahatlığın ve mutluluğun paylaşım alanına dönüştürmektedir.

İkea Koltuk Takımı Özellikleri

İkea koltuk takımları; günlük yaşam için ideal bir şekilde tasarlanan klasik, modern veya İskandinav stili koltuk ve kanepelerle yorgun bir günün ardından konforu, misafir ağırlarken ise şıklığı sunmaktadır. Deri veya kumaş, yataklı veya L kanepeler, tek kişilik sallanan koltuklarla, puf ve berjerlerle, her zevke uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. İkea’daki renkli minderler sayesinde kış akşamlarını ısıtacak yumuşacık battaniyeler oturma odasına rahatlık ve sıcaklık katarken, puflar ise saklama bölümleri sayesinde en kullanışlı dekorasyon ürünleri arasına girmektedir. İkea’daki oturma gruplarına; kullanışlı orta sehpalarla birlikte raf ve dolap üniteleri de eşlik etmektedir. İkea koltuk takımı fiyatları; koltuk grubunun özellikleri doğrultusunda değişmektedir.

İkea Koltuk Takımı Fiyatları

Kalitenin Adresi İkea!

İkea koltuk takımları sayesinde modern, klasik veya İskandinav stillerinden birisini seçerek konforlu koltuğunuza istediğiniz zaman sahip olabilirsiniz. İstediğiniz takdirde kumaş kılıflı bir tekli koltuğu puf ile tamamlayabilir, sallanan bir koltuk bir takımı ile fark yaratabilir, şık bir deri koltuk sayesinde oturma odanızda tarzınızı gösterebilirsiniz. İkea koltuk takımı fiyatı; koltukların kumaş, deri veya rattan olmasına göre farklılık göstermektedir. Ancak, kampanyalı ürünlerden yararlanarak istediğiniz koltuğu çok daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.