IKEA Koltuk Takımı Modelleri

Oturma odası; en fazla vakit geçirilen, misafirlerin ağırlandığı ve boş zamanlarda bir dinlenme alanı olan evin en önemlisi odasıdır. Oturma odasının hem konforlu hem de tarz olması için gerekli en önemli eşyası ise koltuk takımlarıdır. İyi bir koltuk takımı seçimi ile salonunuzda çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz. Bunun için IKEA koltuk takımı modelleri arasında yer alan; kumaş yapısı, stili, rengi, niteliği ve boyutu ile farklı seçeneklere sahip ürünlerden yararlanabilirsiniz.

IKEA Koltuk Takımı Modelleri

Oturma Odanız İçin Gerekli Eşyalar

IKEA, sistem ve ürün skalası olarak diğer mobilya mağazalarından daha farklı bir mantaliteye sahiptir. Bu nedenle burada koltuk takımlarınızı farklı ürünleri eşleştirerek kendiniz de oluşturabilirsiniz. Kanepe ve koltuk ürünleri bölümünden hayalinize en uygun tarzda seçenekleri bulabilirsiniz. IKEA’da daha çok modern tarzda koltuklar bulunsa da deri, süet gibi kumaşlardan yapılmış, klasik takımları da bulabiliyorsunuz. Koltuk takımı modelleri haricinde, oturma odanız için gerek duyabileceğiniz, uzanma koltukları, ayak uzatma tabureleri, vitrin ve konsollar, yataklı kanepeler, yastık kılıfları şeklinde diğer tüm ürünleri de bulabilirsiniz.

Modern Tarzda, Konforlu Koltuk Takımları

IKEA’da modern tarzın mobilyalar ve ev tekstili üzerinde ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Bununla beraber son derece dayanıklı ve konforlu ürünlere sahiptir. Koltuk takımı çeşitleri arasında yer alan ürünlerin iskelet yapısı için masif kaplama, MDF, sunta gibi materyaller tercih edilmiştir. Kumaş yapısı, deri, süet olabildiği gibi, dokumasız polipropilen kumaştan yapılmış koltuklar da mevcut. Polyester ve poliüretan sünger dolgusu sayesinde de oldukça konforlu ve rahat bir deneyim sunmakta. Renk skalası açısından da açık tonlardan, koyu tonlara birçok opsiyon bulabileceğinizi söylemek mümkün. Ev aksesuar ve tekstil ürünlerinde de yararlanarak hayalinizdeki koltuk takımını oluşturabilirsiniz.