İrfan Home Koltuk Takımı Fiyatları

İrfan Home; önce müşteri anlayışıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyata satan, ürünün her aşamasında müşterinin yanında olan oldukça kaliteli bir markadır. Bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri, en uygun fiyata ve en kolay şekilde müşterilerin hizmetine sunan aynı zamanda Türkiye’nin model ve örnek alışveriş merkezi olmayı hedefleyen İrfan Home; müşterilerin sadakatini her zaman önde tutarak, kalitesi tartışılmayacak ürünleri makul fiyatla sunarken memnuniyete dayalı hizmet anlayışından da vazgeçmez. İrfan Home koltuk takımı fiyatları; sektördeki diğer markalarla kıyaslandığı zaman olumlu anlamdaki farkı anlaşılacaktır.

İrfan Home Koltuk Takımı Fiyatları

İrfan Home Koltuk Takımı Modelleri

İrfan Home oturma grupları; tekli ürünler, köşe koltuk takımları, avangard ve modern oturma gruplarından meydana gelmektedir. 7.490 TL’ye satılan Favras koltuk takımı; 3+3+1’den meydana gelmektedir. Ayrıca, içerisinde iki adet üçlü ve bir adet berjer yer almaktadır. Favras koltuk takımı; yumuşak dokulu ithal kumaşla üretilmiştir. Ayrıca, ürünümüz fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Ürünün sünger kalitesinden bahsetmek gerekirse, ürünümüz 32 dansite gri sünger kullanılarak üretilmiştir. 7.749 TL’ye satın alabileceğiniz Anera koltuk takımı; oldukça modern bir görüntüye sahip olup 3+3+1’den meydana gelmiştir. İçerisinde iki adet üçlü ve bir adet berjer bulunmaktadır. Yumuşak dokulu ithal kumaşla üretilen ürünümüz, fırınlanmış gürgen ağacı ve 32 dansite gri sünger kullanılarak üretilmiştir.

İrfan Home Oturma Grupları 2018

İrfan Home koltuk takımı fiyatları; muadillerine kıyasla hem bütçenize hem de göz zevkinize doğrudan hitap etmektedir. İrfan Home mağazalarına gelerek veya internet üzerinden alışveriş yaparak İrfan Home oturma gruplarına sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yaptığınızda ürünün gönderilme süresi; tüm Türkiye’yi kapsamakla beraber 15 iş günü olarak belirlenmiştir. Ayrıca, tüm Türkiye’ye ücretsiz teslimat ve kurulum yapılır.