İrfan Home Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk takımı, bir evin stilini yansıtan en önemli mobilya ürünlerinden biridir. Bu nedenle salonunuzla ne kadar bütün haline olursa, o denli iyi bir hava yakalamış olursunuz. İkili koltuk, üçlü koltuk, berjer ve TV koltuğu gibi parçalar koltuk takımları içerisinde yer almaktadır. Bu ürünlerin rengi, modeli, boyutu ve şekli salonunuza uygun seçilmelidir. İrfan Home koltuk takımı modelleri arasında bulunan, modern, avangart, köşe koltukları ve klasik seçeneklerini değerlendirerek salonunuzu dizayn edebilirsiniz.

İrfan Home Koltuk Takımı Modelleri

Köşe Takımları ile Evinizi Dizayn Edin

Köşe koltukları, şık bir hava yaratmasının yanı sıra, daha az yer kaplaması nedeniyle de sıkça tercih edilen bir türdür. L şeklinde bir koltuk ve berjerden oluşan bu koltuk takımı modelinde, yerden tasarruf etmenize karşın konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz. Geniş ve rahat yapısı ile klasik koltuk takımı modelleri ile aynı etkiyi yaratacaktır. Konumlandırdığınız alan, aksesuarlar ve sehpa, kitaplık, vitrin gibi mobilya ürünleriyle köşe takımlarını salonunuzda mükemmel şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik İrfan Home’da renk, kumaş türü, boyut ve model açısından birçok seçeneğini bulabiliyorsunuz.

Avangart Modellerle Şık Salonlar

Salonlarında daha şık ve klasik bir hava sevenler için avangart modeller son derece idealdir. Deri, süet, kadife gibi kumaş türlerinin sıklıkla kullanıldığı bu koltuk takımı modellerinde, detaylar da şıklığı destekleyecek niteliktedir. Bakır, altın görünümlü mobilya ayakları, geniş ve şekilli sırt yapıları ile salonunuzda elit bir hava yaratır. Beyaz- bej tonları ile pastel tonları bu modellerde sıklıkla görülse de, koyu ve canlı renklere de İrfan Home modellerine rastlayabilirsiniz. Klasik koltuk takımlarınızı, uygun modellerde orta sehpa, konsol, TV ünitesi, vitrin, yemek odası gibi mobilyalarla dekore edebilir, salonunuzda şık bir hava yakalayabilirsiniz.