İstikbal Kanepe Modelleri

Yüksek kalite, şık çizgiler ve kullanışlı özelliğiyle İstikbal Kanepe Modelleri sizler için tasarlandı. Üçlü kanepeler, çift kişilik yatak; tekli kanepeler ise hem yatak hem sandık olarak fonksiyonel kullanım sağlıyor. Ayrıca sandıklı özellikleriyle evinizde kullanışlı saklama alanları yaratıyor. Zero-Wall teknolojisiyle kanepenizi duvara sıfırlayıp açabileceksiniz. Bu sayede kanepeyi çekmenize gerek kalmayacak. Silinebilir kumaşlar sayesinde döşemeleriniz ilk günkü yeniliğini korumuş olacak. Aynı şekilde kanepe kolları ya da deri kısımları da silinebilir özellikte. Yüksek ayaklar sayesinde ise kolay temizlik imkanı sunuluyor. Böylece süpürge ve uzun saplı temizlik araçlarınız kanepe altına rahatlıkla girebilecek.

İstikbal Kanepe Modelleri

En Güzel Kanepeler

İstikbal Kanepe modelleri arasında Molde Deluxe Takım, Estilo Maksi Takım, Estilo Deluxe Takım, Dream Deluxe Takım, Perla Deluxe Takım, Ronin Deluxe Takım, Sole Deluxe Takım, Star Maksi Takım, Omega Deluxe Takım bulunmaktadır. İster tekli olanı berjer şeklinde alabilir, isterseniz açılır sandıklı olanı alabilirsiniz. Birbirinden güzel renk ve desenlerin bir arada tasarlandığı kanepe modelleri şimdi sizlerle… Tüm mobilya çeşitlerimize göz atmak için en yakın mağazaya giderek ürünleri yakından görebilirsiniz. Kanepeleri takım halinde ya da tekli kanepe olarak alabileceğinizi biliyor muydunuz? Tekli kanepe modellerinde en yenileri olan Satino Kanepe, Nella Kanepe, Orleon Kanepe ve Perla Kanepe modelleriyle hizmetinizdeyiz.

Bütçenize Uygun Seçeneklerle

Sevdiklerinizle hoş ve keyifli sohbetler geçireceğiniz bir ortam için İstikbal kalitesinden asla vazgeçmeyin. Yeni evlenecekler ve evini yenileyecekler için şık, kaliteli ve dayanıklı kanepeler beğeniye sunulmuştur. 1957 yılından beri sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran İstikbal Mobilya, ürün çeşitliliği, kalitesi ve satış sonrası müşteri hizmetleriyle sektöründe çok saygın bir konuma sahip. Türkiye çapında 1000’e yakın mağazasıyla sizlere hizmet vermektedir.

Sizlere sunulan tüm kanepe çeşitlerinin kalite ve sağlamlığı yılların vermiş olduğu tecrübeyle kanıtlanmıştır. Dönemlik değil ömürlük mobilyalar alacağınızı unutmayın. Bütçenizi düşünen ve dayanıklı mobilya seçeneklerimizle sizleri de İstikbal satış noktalarına bekliyoruz.