İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

İstikbal, 1957 yılından beri ülkemiz içinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ev dekorasyonunun gerektirdiği her alanda ürünü bulunan İstikbal’i bu yazımızda daha çok , istikbal koltuk takımı modelleri ile inceleyeceğiz. Koltuk takımı modelleri arasındaki başarısından dolayı, İstikbal’in diğer kategorilerindense koltuk takımlarını tanıtmaya hedefliyoruz. Ek olarak İstikbal mağazalarında oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları, yatak ve baza, genç ve bebek odaları, mutfak masa-sandalyeleri, ev tekstili, bahçe mobilyaları, halılar, aksesuarlar kategorilerinde bulunan ürünlerini görebilirsiniz.

İstikbal Oturma Grupları

Kendi zevkinize göre bir oturma grubu bulabileceğiniz İstikbal’de pek çok oturma grubu mevcut. İstikbal’de oturma grupları şu şekilde ayrılıyor; koltuk takımları, kanepe takımları, köşe takımları, klasik takımlar, kanepeler, tv koltukları, puflar-berjerler, bebek koltukları vb halinde. İstikbal koltuk takımı seçimi, bu kategorilere internetten bakılarak ya da doğrudan mağazaya giderek yapabileceğiniz basit bir eylemdir. İnternette seçtiğiniz ürünü rahatça mağazada bulabilir, ürün alımını bu şekilde de gerçekleştirebilirsiniz.

İstikbal’de Bulunan Koltuk Takımları

İstikbal koltuk için en güzel modeller mutlaka bu takımların içerisinde yer almaktadır fakat ihtiyacınız doğrultusunda tekli koltuk alımı da yapabilirsiniz mağazalardan. Mağazanın satışa sunduğu koltuk takımları; Troy Deluxe Takım, altın klapa detaylı Celina Koltuk Takımı, modern görünümlü Santa Deluxe Takım , retro ayak yapısı ile Santino Koltuk Takımı ,yerden yüksek ayak yapısı ile Nella Deluxe Takım,  küt hatlı kol yapısı ile Orleon Deluxe Takım, chester tarzı ile Mikado Koltuk Takımı, bakır tonlarındaki ayak detayı ile Scarlet Koltuk Takımı , zero-wail yatak mekanizmalı Palma Koltuk Takımı,  mavi ve beyaz renkleriyle Lucas Koltuk Takımı, P kol yapısı ileVals Koltuk Takımı ve minimal tasarımı benimsemiş  Krea Koltuk Takımı şeklinde sıralanmaktadır.