Kelebek Kanepe Modelleri

Kanepeler, ev ve ofislerin vazgeçilmez parçalarındandır. Modern, casual, retro, klasik gibi birçok stilde kanepeyi evinize uyarlayabilirsiniz. Farklı tasarım ve şekillerdeki kanepe modelleri arasından yaptığınız seçimlerle ev ve iş yerlerinizin havasını da değiştirebilirsiniz. Konfor, estetik ve tasarım gibi konulara dikkat ederek uygun fiyatlar üzerinden kanepe modelleri bulmanız mümkün. Modeller, aynı zamanda, renk, kumaş türü, boyutu, yapısı gibi kriterlere göre de şekillenmektedir. Önemli olan kullanacağınız ortama uygun bir yapıda olmasıdır.

Kanepe Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kanepe seçiminizi yaparken evin ya da ofisin genel havası ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Tarzınıza uygun bir seçim yaparak ortamın ambiyansını daha iyi bir hale getirmeniz mümkün. Kelebek kanepe modelleri içerisinde yer alan ve farklı kriterlere göre ayrılan modeller arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Burada renk, kumaş türü, boyut, fiyat aralığı ve benzeri kriterler yer alıyor. Şartlarınıza göre filtreleme yaparak istediğiniz koltuk çeşidini bulabilirsiniz. İkili, üçlü kanepeler ya da L şeklinde köşe koltukları da bulunuyor. Kullanacağınız alana göre boyut ve şekil tercihinde bulunursanız daha verimli bir sonuç alabilirsiniz. Bununla beraber, kumaş yapısı olarak da genel ortamla daha uyumlu tercihler yapmalısınız. Şönil kumaş, keten, süet, deri şeklinde birçok tür arasından seçim yapmanız mümkün.

Kelebek Kanepe Modelleri

Salonunuza Uygun Kanepe Modelleri

Misafir odanızda ya da evinizin salonunda kullanacağınız kanepelerin her açıdan ortama uygun olması önemli. Ne kadar fazla detaya dikkat ederek dizayn ederseniz, o denli başarılı bir sonuç alabilirsiniz. Salonunuzun duvarının rengi, kaplaması, halılarınız ve mobilyalarınız hangi tarzda ise ona yakın stilde bir kanepe seçimi yapmalısınız. Renk olarak da pastel tonlar, canlı renkler, bej tonları ya da koyu renkler arasından seçim yapabilir; salonunuzu diğer eşyalarınızla daha uyumlu bir hale getirebilirsiniz.