Koçtaş Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Köşe koltuk takımları, hem yer kaplamaması hem de modern bir hava yaratmasından dolayı sıklıkla tercih edilen seçeneklerdendir. Birçok farklı tarzda ve modelde bulabileceğiniz köşe koltuk takımları için Koçtaş’I da tercih edebilirsiniz. Fly, Comfort, Relax gibi serileriyle Koçtaş köşe koltuk takımı modelleri evinize farklı bir hava katacaktır. Modern, retro ya da klasik modeller arasından istediğiniz boyut, renk ve kumaş yapısına sahip modelleri bulabilirsiniz.

Birbirinden Şık Koçtaş Köşe Takımları

Köşe takımı denince akılda biraz daha modern ve spor takımlar canlansa da aslında oldukça şık ve klasik modellere de sahip. Deri, süet, kadife, vinil kumaş gibi farklı kumaş türlerinden yapılan Koçtaş köşe koltuk takımı modelleri son derece şık bir hava yaratacaktır salonunuzda. Kumaş türlerinin yanı sıra, geniş boyutlarda, ince ve zarif ayak kısımlarına sahip koltuklar da mevcut. Bu sayede zarifliği ve sıklığı bir arada bulabiliyorsunuz. Bununla beraber, renk skalasının da geniş olduğunu söylemek mümkün. Beyaz, ekru, kahverengi, siyah, mavi, toz pembe ve benzeri birçok rengi burada bulabilirsiniz. Takımlarınızı şık mobilyalar ve ev tekstil ürünleriyle de tamamladığınızda çok daha klas bir ortam olacağını söylemek mümkün.

Koçtaş Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Fonksiyonel Köşe Koltuk Takımları

Genellikle daha dar alanlarda ya da geniş bir ortam yaratılmak istenen yerlerde kullanılan köşe koltuklar, işlevsel olmasından dolayı da son derece avantajlı. L şeklinde köşe koltuğu ve bir adet berjerden oluşan takımların açılabilir olması oldukça önemli bir özellik. Bu sayede Koçtaş Köşe koltuk takımı modelleri, hem genişleyebiliyor hem de eşya saklamanıza yardımcı oluyor. Yatak olarak kullanılabildiği gibi baza kısmı sayesinde de eşyalarınızı burada depolayabiliyorsunuz. Uzun ömürlü ve dayanıklı sistemlere sahip olduğundan dolayı da bu özelliğini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.