Konfor Koltuk Takımı Fiyatları

Adı gibi bir hizmet vermeyi hedefleyen Konfor; konforu estetikle buluşturarak müşteri memnuniyetini sağlar. Konfor koltuk takımlarında özel renkler, sıra dışı tasarımlar ve işlevsel özellikler ön plana çıkmaktadır. Bu sayede, aradığınız her şeyi Konfor koltuk takımı modellerinde bulabilirsiniz. Konfor koltuk takımları; birbirinden farklı tasarımları ve renk uyumlarıyla ev dekorasyonu konusunda ilham vermekle kalmayıp yaşam alanlarınıza şıklık ve konforu bir arada getirmektedir. Özel dolgulu süngeri sayesinde çok daha rahat koltuklar, göz alıcı renkler ve gösterişli tasarımlarla modernlik kazanmıştır. Farklı zevklere hitap edebilecek kadar çeşitli olan Konfor koltuk takımları sayesinde hem rahat edeceksiniz hem de Konfor koltuk takımı fiyatları sayesinde hesaplı bir alışveriş yapmış olacaksınız.

Konfor Koltuk Takımı Fiyatları

Konfor Koltuk Takımı Modelleri

Konfor Mobilya; evin senin kimliğin mottosuyla yola çıkmıştır. 2018 dekorasyonuyla birlikte ev dekorasyonunda fark yaratan tasarımlarına yenilerini eklemiştir. Preto Plus; üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjer seçenekleriyle dikkat çekmektedir. İkili ve üçlü koltuklar aynı zamanda yataklıdır. Mavi rengin en güzel tonunu görebileceğiniz Preto Plus koltuk takımında üçlü ve ikili koltukla beraber berjeri de satın aldığınız takdirde sadece 2.895 TL ödeyeceksiniz. Konfor koltuk takımlarının hepsinde 2018 sonuna kadar indirimler bulunmaktadır. Hilary koltuk takımı ise beyaz üçlü koltuk, mavi ikili koltuk, berjer ve orta sehpa dörtlüsüyle sadece 4.145 TL olarak karşınıza çıkmaktadır.

Konfor Koltuk Takımları 2018 İndirimleri

Konfor Mobilya’nın internet sitesini incelediğinizde bütün koltuk takımı modellerinde 31.12.2018 tarihine kadar çeşitli indirimler olduğunu göreceksiniz. Uygun Konfor koltuk takımı fiyatları sayesinde yıl bitmeden aradığınız koltuk takımı modelini satın alabilirsiniz. Konfor Mobilya’nın internet sitesinde yer alan “Bana En Yakın Konfor” linkine tıklayarak yaşadığınız yerdeki en yakın Konfor Mobilya mağazasına giderek alışveriş yapabilirsiniz.