Lazzoni Koltuk Takımı Fiyatları

Lazzoni; üstün deneyim ve kalitesini özgün tasarımlarıyla buluşturarak sektöre mobilyanın gerçek tanımını yapmaktadır. Lazzoni; İtalyan tasarım ve çizgisini, Türk kalitesiyle buluşturarak çeşitlendirdiği ürün gamını Türkiye’den New York’a ve daha birçok ülkedeki müşterilerine ulaştırmaktadır.

Lazzoni Modern Chester Koltuk Takımı

Lazzoni’nin geliştirerek çeşitlendirdiği koltuk takımı gamına eklediği en yeni ürün olan Modern Chester; Lazzoni’nin tüm mağazalarında en çok tercih edilen model olmuştur. Modern Chester; klasik Chester’a kıyasla oturumu tamamen baştan tasarlanarak modernize edilmiştir. Ayrıca, genel hatları itibariyle yumuşatılmıştır. Alçak ve derin oturum alanıyla büyük ilgi görmektedir. Modern Chester’in adının özelliklerini koruyan kolçakları, sırt ve oturum minderlerinde kullanılan kapitone detayları sayesinde şıklığına şıklık katmaya devam etmektedir. Lazzoni koltuk takımı fiyatları içerisinde yer alan Modern Chester koltuk takımı fiyatları oldukça uygundur. Lazzoni mağazalarının hepsinde Modern Chester takımının karizmatik duruşuna, rahatlığı ve şıklığıyla eşlik eden Luna koltukta ikili veya üçlü olarak tercih edebileceğiniz sırt minderi alternatifleri yer almaktadır. İkili sırt minderleri, dikdörtgen ve daha geniş formlara sahipken, üçlü sırt minderleri ise kare formlara sahip olup rahatlığı sonuna kadar yaşamanıza olanak tanır. Luna; ferah bir ortamın avantajını kaz tüyü oturumuyla taçlandırarak en keyifli halini sizlere sunmaktadır.
Lazzoni Koltuk Takımı Fiyatları

Lazzoni Duman Oturma Grubu

Duman oturma grubu; sade zarafetiyle yaşam alanlarınıza yeniden dokunmaktadır. Şıklığı rakipsiz olan Duman oturma grubu; bunu kaliteli ellerden çıkan tasarımına borçludur. Koltuk; geleceğin estetiğini yansıtmakla beraber sırt kısmında yer alan altı kademeli ayarlanabilir oynar başlığı sayesinde sizleri rahatlamaya teşvik etmektedir. Bu yapının varlığı sayesinde boyun ve sırt duruşunuz desteklenir, sağlığınız için en gerekli olan ergonomik oturum sizlere sunulmuş olur. Tüm bunlara ek olarak Lazzoni koltuk takımı fiyatları her bütçeye hitap edecek niteliktedir.