Tepe Home Koltuk Takımı Fiyatları

Tepe Home; Türkiye’de ev akseasuarı ve mobilya perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük mağaza zincirlerinden birisidir. Kuruluşundan bu yana kısa zamanda hızlı bir büyüme sürecine giren Tepe Home; günümüzde çok ciddi bir satış alanıyla faaliyet göstermektedir. Tepe Home’un Türkiye’nin çeşitli yerlerinde mağazaları yer almakta olup politikası gereği Tepe Home koltuk takımı fiyatları açısından büyük avantajlar sunmaktadır.

Tepe Home Koltuk Takımı Modelleri

Akşamlarımızın ev sahibi olan koltuk takımları hem rahat hem de kullanışlı olmak zorundadır. Her yıl başka bir koltuk takımı alamayacağımıza göre aldığımız koltuk takımlarının en az on yıl kullanılması gerekmektedir. Durum böyle olunca alınacak koltuk takımlarının kalitesi ve gösterişine ek olarak modasının asla geçmeyecek nitelikte olması da büyük bir önem taşımaktadır. Tepe Home koltuk takımları; işte bütün bu isteklerin cevabı olabilecek bir markaya aittir. Tepe Home koltuk takımları, görsellik vaat ederken aynı zamanda kalitenin sözünü de vermektedir. Birbirinden şık Tepe Home koltuk takımlarının her modeli ve her rengi yer almaktadır. Yeni bir koltuk takımı almayı düşünenlere birbirinden farklı Tepe Home koltuk takımlarına bakıp istedikleri modeli tercih etmelerini öneriyoruz. Tepe Home; kalitenin öncüsüdür.

Tepe Home Koltuk Takımı Fiyatları

Tepe Home’da Yepyeni Koltuklar, Yepyeni Kumaşlarla!

Tepe Home’un zengin ürün seçenekleri arasında önemli bir yer edinen oturma grupları; geniş ürün yelpazesiyle her evin havasını değiştirmektedir. Tepe Home mağazalarında üçlü, ikili ve tekli koltuklar, berjerler tekli olarak veya takım halinde satılabilmektedir. Tepe Home koltuk takımı fiyatları hakkında konuşmak gerekirse; Prag üçlü koltuk için 5.850 TL, Alba tekli koltuk için 1.960 TL, Alba yatakolur üçlü koltuk için 5.574 TL, Vogue üçlü koltuk için 6.860 TL, Melman ayak uzatmalı koltuk için 8.012 TL ödemeniz gerekmektedir.